Voordat we overgaan op de paddenstoelen, zwammen en mosjes nog even langs de waterkant gegaan.
Niet alle foto's zijn mooi scherp want sommige vogels zaten net even te ver voor een mooi strakke plaat maar ik genoot er zoveel van dat ik ze toch laat zien.
In de vergroting zijn de foto's sowieso mooier en helderder dus even op de foto zelf klikken en dan kan je ook zo door scrollen.
 |
| IJsvogel met visje |
 |
| IJsvogel met visje |
Hieronder had ook de Blauwe Reiger een enorme vis whahahahahaha....
 |
| Blauwe Reiger met visje |
 |
| Blauwe Reiger met visje |
 |
| Blauwe Reiger |
 |
| Blauwe Reiger |
 |
| Kievit |
 |
| Wulp |
 |
| Bontbekplevier |
 |
| Bontbekplevier |
 |
| IJsvogel op paaltje |
 |
| IJsvogel vanuit water |
 |
| IJsvogel met visje |
 |
| IJsvogel |
 |
| Torenvalk |
 |
| Torenvalk |
Er dreven heel wat veertjes op en in het water.......
 |
| Veertjes |
 |
| Watersnip |
 |
| Watersnip |
 |
| Wulp |
 |
| Steenloper |
 |
| Bonte strandlopers |
 |
| Bonte strandlopers |
 |
| Bonte strandloper |
Iedereen ook weer bedankt voor alle leuke reacties op de foto's in het blog hieronder van:
"Spreeuwen, bloemen en Citroenvlinder........"
===============================================
Hoi Helma, mooie serie foto's. Ik heb vandaag ook bonte strandlopers gezien, ze zijn er weer. Bij mij is dat ook hoor soms niet scherp of geen goed licht. Zolang we er maar van genieten is het goed. Fijn weekend ! Groetjes
BeantwoordenVerwijderenHoi Caroline, ze zijn er inderdaad alweer en volgens mij een beetje vroeg. Helaas zaten ze voor het mooie net even te ver maar ach..... alleen al het zien van deze prachtige vogels was al meer dan de moeite waard :-) Ook voor jou een fijn weekend.
VerwijderenGroetjes, Helma
Zo mooi allemaal
BeantwoordenVerwijderenDe ijsvogel steelt de show, heel leuk die actiefoto
Ja, de IJsvogel is en blijft een van de prachtigste vogeltjes :-)
VerwijderenMijn lens is gevallen en ik kan dus niet zo heel snel meer "klikken" maar de actie is toch een beetje geslaagd.
Hey lieve Helma!!
BeantwoordenVerwijderenWat een fantastische foto's zijn dit allemaal weer zeg.
Zo'n IJsvogel is al heel bijzonder om te zien, laat staan om te fotograferen en zeker om hem dan ook nog eens in zo'n mooie pose op zo'n houtstronk te zien zitten met ook nog met een visje in dat bekkie. Echt schitterend. Je moet ook maar net ter plekke zijn om dit te kunnen fotograferen. En dan die Blauwe Reiger ook al zo mooi met dat visje. Mooie foto's ook van die Wulp, Kievit en Watersnip.
Ik hoop wel voor je dat je je zondagse pak droog hebt gehouden met al die lage standpunten..hihi..!! Maar met deze resultaten zou mij dat ook geen bal meer kunnen schelen..haha..!! Echt super mooi gedaan Helma!!
Lieve groetjes,
Marco
Hey lieve Marco,
Verwijderenwat lief dat je zegt dat je deze foto's fantastisch vind 😃😁
Ik weet dat ik betere en scherpere foto's kan maken maar de meesten zaten nu net even te ver weg. Ook was de zon soms akelig achter de wolken grrrr....... maar de ijsvogel is en blijft inderdaad een prachtige verschijning :-) Dat visje is bij de ijsvogel nog een aardige prooi maar bij de blauwe reiger is het maar een ienieminie visje hihi..... Ik hield het wel droog maar dat scheelde niet veel
Thnx voor je geweldige leuke reactie 😊😘
Lieve groetjes,
Helma
Wat een prachtige serie en dan met eten in de bek...geweldig.
BeantwoordenVerwijderenJe zegt niet scherp allemaal...vind ze echt super mooi.
Niet zo streng voor jezelf...fijn weekend
Hoi Nellie,
Verwijderenne hahaha.... ze zijn echt niet allemaal mooi scherp maar ik vond ze wel mooi genoeg om te laten zien :-) En euhhhh.... ik zal minder streng zijn voor mezelf 😁
Dear Helma, I am so happy to see your post. Your pictures are absolutely stunning. Really beautiful, very calming ☺️
BeantwoordenVerwijderenThank you so much for sharing. I hope you have a lovely weekend.
Hello Linda,
Verwijderenthank you for your friendly reply. Unfortunately, the weekend is already over, so I wish you a wonderful new week.
What a beautiful set of shorebird photos!
BeantwoordenVerwijderenI also love photographing by the water, Helma. Unfortunately, the region where I live doesn’t offer me many great spots, so I have to focus on other species.
Best wishes,
JR
Hello JR,
VerwijderenCoastal birds are also really fun to photograph. You also enjoy being by the water, but you don't have that many spots there. That is a real shame. The birds you photograph and often show are truly magnificent specimens.
Warm regards,
Helma
I am very glad that you stopped to check out the birds, Helma. Your photographs are outstanding - but they always are. The kingfisher is truly magnificent! Sometimes it seems as though you will never be able to get a picture and then they pose for you. A happy moment indeed. Very best wishes - David
BeantwoordenVerwijderenHahahaha.... the birds definitely stay at number 1, David :-))) But autumn is also a beautiful season, and I love macro photography, especially of fungi, mosses, and mushrooms ;-)
VerwijderenWhat you say about the kingfisher is true too. Sometimes you indeed think you'll never take another photo, and then suddenly there is one again, and it just happily "hangs around" in that spot for a while :-)
Thank you for your nice comment.
Warm regards, Helma
Het is ook heel moeilijk om dichtbij fotograferen. Toch is wel gelukt. Prachtig verschillende vogels te zien. IJsvogel blijft nummer 1. Omdat felle kleuren hebben. Echt genieten om vogels te kijken. Fijn weekend. Groetjes J&F.
BeantwoordenVerwijderenDat klopt maar soms heb je echt geluk, dan komen ze heel dichtbij. Als je heel stil blijft zitten dan zie je dat ze steeds weer dichterbij komen maar soms blijven ze wel op afstand. Jaaa.... de ijsvogel is en blijft een prachtig vogeltje met inderdaad zijn mooie felle en ook intense kleuren.
VerwijderenNog een hele fijne verdere week.
Groetjes
mogge Helma
BeantwoordenVerwijderengeen wonder dat je hebt genoten , wat een schitterende foto's van die schitterende vogels
en nu genieten wij hier ook
fijn weekend groet
Goeie avond karel,
Verwijderenfijn dat je hier ook zo van kan genieten :-) Ik genoot er ook heel erg van. Altijd leuk als je sowieso de ijsvogel ziet maat de bonte strandlopertjes vond ik ook echt wel gaaf. We zitten inmiddels alweer halverwege de week (wat gaat dat toch hard....zucht.....) maar voor jou nog een mooie verdere week en op naar het nieuwe weekend.
Groetjes,
Een serie mooie foto's waar niets mis mee is hoor.
BeantwoordenVerwijderenDe opnames van het ijsvogeltje, krijgen van mij de hoofdprijs.
Lieve groetjes, Edje
Dank je wel lieve Ed :-)
VerwijderenJa hahaha.... het ijsvogeltje is en blijft ook het mooiste vogeltje van ons land met zijn prachtige en mooie intense kleuren. Vooral dat blauw is prachtig!
Lieve groetjes, Helma
Hello Helma,
BeantwoordenVerwijderenWhat a lovely collection of birds and photos. I love the lapwings, I wish I could see them here.
The kingfishers are another favorite. Well done, your photos are stunning. Have a happy weekend.
Hello Eileen,
VerwijderenWhat a pity that there are no lapwings to be seen where you are.
They are truly very beautiful, especially when their plumage is in the sun :-) The kingfishers remain amazing too, because their beautiful and intense blue color is so lovely! The weekend has already passed and we are in the middle of the week. Wishing you a wonderful rest of the week. Warm regards, Helma
É um gosto abordar este blogue e apreciar a variada beleza das aves.
BeantwoordenVerwijderenAbraço de amizade.
Juvenal Nunes
Olá Juvenal Junes,
Verwijderenobrigada pela sua visita e pelo seu adorável comentário sobre estas aves.
Atenciosamente,
Helma
Hi Helma! Magnificent birds! They have already migrated away from here.
BeantwoordenVerwijderenHello Anne,
Verwijderenhere too, most birds are migrating now, but others are coming back to replace them.
Regards
Beautiful bird photos, Helma. It is very nice to see them. Thank you for sharing and have a nice weekend.
BeantwoordenVerwijderenHello Bill,
Verwijderenbirds are always fun to see and photograph :-) Many birds are migrating now, but some are also returning to overwinter here. For us, mushroom season is starting now :-)
The weekend is unfortunately already over, but I wish you a wonderful new week.
Hoi Helma,
BeantwoordenVerwijderenWat gaaf die IJsvogel en ook nog met 'n visje het zijn net straaljagers als ze voorbij vliegen, De jonge Bontbekplevier heb ik al 'n tijdje niet gezien maar staat er mooi op., ook de Wulp en hoop ze ook weer eens te zien, het lijkt wel of er minder vogels zijn dan andere jaren. Bonte strandlopers zijn nog wel aanwezig , Watersnip staat er ook goed op bij mij vliegen ze gelijk op en ben ik te laat ze zijn zo schuw. De blauwe reiger werkt wel mee,. Ik vind ze alle er mooi op staan en heb genoten.
Groetjes Loes
Hoi Loes,
Verwijderenklopt van die ijsvogel als ze voorbijvliegen inderdaad hahahahaha.... ze zijn werkelijk pijl en pijlsnel :-). De Wulpen gaan de komende tijd wel meer worden al zijn er nu al heel veel. Echt gaaf om die te zien. De watersnip is ook echt wel heel gevoelig voor beweging. Geluid kunnen ze wel hebben maar bij het minste of geringste beweging vliegen ze inderdaad op. Deze liep heel voorzichtig maar duurde niet lang eer ie alweer weg was hoor. Langs het water is ook echt vaak genieten. Fijn dat je weer genoten hebt.
Groetjes, Helma
Such a joy to scroll through this series, Helma!
BeantwoordenVerwijderenThe kingfisher shots are delightful, and I really like the variety of birds you managed to capture along the water.
Thanks for sharing these moments with us.
Hi Veronica,
VerwijderenI also live in a water-rich area and there are a lot of birds there too. Spoonbills, geese (lots of them), swans, and other waders. I knew there were kingfishers in this piece as well, and I was really lucky to see that. All those birds are wonderful :-) Nice to read that you enjoyed it.
Hallo Helma, een prachtige serie van deze vogels. De watersnip is de favoriet in deze. Heel fraai gefotografeerd!
BeantwoordenVerwijderenGroeten,
Roos
Hallo Roos,
VerwijderenWatersnip kon ik deze keer mooi vrij fotograferen. Meestal zitten ze aan de waterkant tussen het hoge gras maar nu even niet :-)
Groetjes, Helma
Me gusta esa serie de fotos, las he ampliado para ver con más detalle y son fenomenales, ese martín pescador bonito y con un colorido estupendo, el cernícalo en vuelo es una maravilla, las pluma al caer sobre el agua, la verdad es que son un excelente trabajo.
BeantwoordenVerwijderenFeliz semana.
Saludos.
Hola José,
Verwijderen¡Muchas gracias por tu amable y entusiasta respuesta! Es muy agradable cuando la gente aprecia también los detalles :-) El martín pescador es, sin duda, un ave preciosa, con colores vibrantes e intensos. Había muchísimas plumas, incluso pequeñas, en el agua. ¡Fue muy divertido verlo! :-)
Que tengas un buen fin de semana.
Un cordial saludo, Helma
Thank you for the visit to my blog and the comment Thelma.
BeantwoordenVerwijderenSuch handsome creature are these birds and you photographed them beautifully.
I also loved the feathers.
Hello Margaret,
Verwijderenthank you too for your visit and your nice comment :-)
The feathers and little feathers on the water were also very nice to see.
Hallo Helma, ich kann mich nur anschließen, der Eisvogel topt immer alles, ist auch ein sehr schöner Vogel, toller Post.
BeantwoordenVerwijderenGrüße Frank
Hallo Frank,
Verwijderender Eisvogel ist und bleibt der schönste Vogel, den wir haben :-) Ich freue mich jedes Mal, wenn ich einen sehe, und habe deshalb wirklich viel zu viele Fotos von ihm ;-)
Herzliche Grüße, Helma
Hoi Helma.
BeantwoordenVerwijderenWat heb je veel moois.
De IJsvogel is super.
Groettie van Patricia.
Hoi Patrica,
Verwijderenlangs het water is altijd wel wat te fotograferen. Vogels en dan met name de watervogels maar ook veel kikkers, libellen en vlinders :-)
Groetjes, Helma
Hola, Helma. Seguro que todas estas pequeñas aves vuelven año tras año a esas mansa y relajantes aguas donde tienen la supervivencia asegurada, nada más hay que fijarse en las fotos donde todas ellas encuentran con que alimentarse; entre ellos los reyes de la pesca como el martín pescador y las garzas.
BeantwoordenVerwijderenTu reportaje como de costumbre y a pesar de la distancia, merece un once sobre diez.
Un fuerte abrazo, amiga.
Hola amigo Manuel,
Verwijderenmuchas aves regresan cada año a su lugar favorito junto al agua (o en los árboles, como los búhos orejudos). El martín pescador es un verdadero rey entre las aves de aquí, con sus colores profundos e intensos :-)
¡Excelente reacción de un 11 sobre 10! 🥰
Un fuerte abrazo, amigo.
Wow, wat zijn je ijsvogeltjes mooi. En een leuke vergelijking met die gevangen vis. Die van de ijsvogel is een stuk groter.... haha. Je bontjes staan er mooi bij en die watersnip zo mooi. Ik vind die veertjes op het water meesterlijk! Heerlijk langs-het- water-blog. Groetjes
BeantwoordenVerwijderenFrans
Ja hahahaha.... grappig hé. De IJsvogel heeft een behoorlijk baarsje aan de "haak" en dan de reiger met een ieniemine visje whahaha....... Watersnipje liep eindelijk eens mooi vrij en jaaaa..... er waren toch veel veertjes. Mooi drijven en werkelijk een mooi gezicht.
VerwijderenGroetjes, Helma
Thank you once again for sharing this excellent variety of birds and images from your 'lap along the water' Helma.
BeantwoordenVerwijderenRegards....Pete.
Hi Pete,
VerwijderenI also live close to a lot of water like ditches, small lakes, and a number of ponds, so I usually see a lot of them too :-) Always lovely to be there ;-)
Warm regards, Helma
Heb jij een privé-ijsvogel dat je hem vaker ziet? Haha. Zelfs met een visje. Is dat nou zeekraal bij de bonte strandloper? Was dit dan op Texel? Wow, die watersnip staat er goed op zeg en wulpen zijn altijd geweldig om te spotten. Weer een heerlijke variatie aan vogels (en veertjes). Groetjes, Alie en Nico
BeantwoordenVerwijderenWhahahaha..... je zou het haast denken Alie maar er zitten er hier echt wel een aantal :-) Geen idee of dat zeekraal is, zou zomaar kunen want deze liepen bij de EB aan de Waddenzee (we gingen even een visje halen in Den Oever en toen zag ik deze bonte strandlopers. Niet op Texel dus maar veeeeeeellll dichter bij huis :-) Veertjes vind ik sowieso altijd mooi hihi...
VerwijderenGroetjes en een knuffel van ons.
(je had mijn mail niet gekregen zeker over Izzy??) We hadden weer eens pc problemen met de Ziggo
Ja, ik heb je mailtje wel gekregen. Dank je wel.
VerwijderenHooi Helma
BeantwoordenVerwijderenDat dagje lans het water loont wel wat een mooie foto's heb je daar gemaakt ik ben weg van het ijsvogeltje heel gaaf,
groetjes Herman,
Hoi Herman,
Verwijderenlangs het water zie je altijd wel wat moois. Vogels maar ook libellen, vlinders en kikkers en padden :-) Her IJsvogeltje blijft inderdaad de blikvanger :-)
Groetjes, Helma
Hoi Helma,
BeantwoordenVerwijderenLangs de waterkant gaat het je goed af, want je hebt aardig wat mooie soorten gezien. De ijsvogel is wat mij betreft de grootste blikvanger, die je een aantal prachtige platen heeft opgeleverd. Voor vogels is de AWD momenteel nauwelijks aantrekkelijk. Reigers genoeg maar de rest laat het wat afweten. Wie weet wordt het de komende maanden beter. De herfst is inmiddels goed begonnen. Nu maar hopen dat de paddenstoelen daar goed op reageren.
Groetjes, Kees
Hoi Kees,
Verwijderenlangs het water zie je inderdaad altijd hel vel. Vogels en watervogels maar ook libellen , vlinders, kikkers en ook wel gewone vogels (op en in de struiken langs de waterkant). De herfst is inderdaad nu aardig op weg en ik heb ook al wel een aantal mooie paddenstoelen. Moet die helaas eerst nog allemaal uitzoeken dus dat duurt nog wel even. Jij weet ook altijd hele mooie exemplaren te vinden dus daar kijk ik ook wel naar uit bij je.
Groetjes, Helma
Hoi Helma,
BeantwoordenVerwijderenEnkele dagen geen internet gehad, de ellende is gelukkig weer achter de rug zodat ik weer vooruit kan. Je blog bestaat vooral uit jonge vogels, zowel de de blauwe reiger, de bontbekplevier en de kievit zijn juveniele vogels. Mooi om te zien dat een grote blauwe reiger met een kleiner visje genoegen moet nemen dan het kleine ijsvogeltje, in de natuur wordt ook niet altijd alles eerlijk verdeeld. Wulpen zie je steeds minder, hij staat er prachtig op. Prachtige foto's ook van de bontjes, het is een van mijn favoriete steltlopertjes. Hier staat alles nog zo goed als droog, hopelijk komt er snel meer regen, zou ook goed zijn voor de paddenstoelen.
Groetjes,
Ad
Hoi Ad,
Verwijderenik ken de ellende helaas van enkele dagen geen internet :-( Fijn dat je weer op internet en bloggen kan. Ja, het zijn juveniele vogels maar die zitten daar nu eenmaal al vond ik wel dat het een behoorlijke variatie was. Veel meeuwen (niet gefotografeerd) en ook onwijs veel eenden. Ja hahaha... die blauwe reiger met dat kleine visje, echt geweldig :-) Gelukkig zitten er hier nog Wulpen al was dit zowaar een eenling daar. Meestal zie ik hele grote groepen op de weilanden maar nu nog niet gezien helaas. Inmiddels is het een stuk koeler geworden dus herfst.......
Ik hoop op een heel mooi herfstseizoen.
Groetjes,
Helma
Maravilhoso aqui! Bj
BeantwoordenVerwijderenObrigado pela sua visita e pelo seu comentário.
VerwijderenAtenciosamente,
Dag Helma,
BeantwoordenVerwijderenNiet voor te stellen dat wij hier zoveel en zo’n mooie vogels zouden zien.
Heb mijn ogen uitgekeken.
Prachtig.
Hoi Joke,
Verwijderenwe hebben in Nederland echt heel veel vogels alleen vind ik ze in het buitenland veel mooier want daar zijn ze allemaal zo mooi gekleurd. Maar ik ben tevreden met deze leuke watervogels hoor en ik ben blij dat we er nog zoveel hebben ;-)
Hello Helma,
BeantwoordenVerwijderenYour photos are all awesome, beautiful captures of the birds.
I have so many favorites, I would enjoy seeing all these birds in person.
Thank you for linking up and sharing your post. Take care, have a great day and a happy week ahead! PS, thank you for leaving me a comment.
Hello Eileen,
VerwijderenIt’s the other way around for me. I would love to see all the birds you are showing there :-).
All those feathered friends are wonderful.
Wishing you a wonderful new week.
Best regards, Helma
Wow! What a beautiful collection of waterside photos.
BeantwoordenVerwijderenHello Yvonne,
Verwijderenhow nice of you to stop by and leave a comment.
It is nice to read that you enjoyed these photos.
Hoi Helma,
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige serie foto's en wat een verscheidenheid aan soorten vogels.
De foto's van de reiger en de ijsvogel met de visjes in hun bek, vind ik echt super mooi.
De Bontbekplevier heb ik nog niet eerder gezien. Mooie vogel om te zien en heel mooi door jou op de foto gezet.
Groetjes, Annette
Hoi Annette,
Verwijderenwe hebben ook echt wel veel soorten watervogels. Soms zie je niets en soms zie je er heel veel verschillende bij elkaar :-) Jaaaaa.... de ijsvogel is altijd gaaf om te zien en met een visje al helemaal. Reiger had ook geluk met een visje hihi.... Het leuke van bloggen is dat we ook allemaal weer wat leren. Zo leer jij nu Bontbekplevier kennen :-)
Groetjes, Helma
Leuk al die veertjes.
BeantwoordenVerwijderenGr Jan(Wilde een Tuin)
Was ook heel leuk om te zien Jan :-)
VerwijderenEn op het water heeft het toch wat bijzonders.
Groetjes
Gorgeous birding shots. My husband usually takes the bird shots, but I have been doing a bit more with a longer lens I bought about 6 months ago. I am new to your blog, visiting from Viewing Nature with Eileen. I was so sad to read on your sidebar about your grandson. What a tragic loss for your family. Take care. Enjoy every precious moment. VIsiting you from Australia.
BeantwoordenVerwijderenHello Jill,
Verwijderenit is incredibly nice that you dropped by and left a comment too. You have been photographing with a telephoto lens for 6 months now, so I will come and take a look at your work in a bit too.
Yes, my little grandson was run over by a large Dodge Ram while crossing the road. It is grief that you never get over. I had (and still have) double grief because I see the grief in my children and I miss my grandson myself as well.
Thank you for your incredibly sweet comment.
This has done me a lot of good.
Warm regards,
Helma
The dainty feathers add so much to some of your photos. I love when there are special backgrounds like that. Enjoy your week!
BeantwoordenVerwijderenHello Diane,
Verwijderenyes, I also thought the feathers on and in the water were beautiful to see. It does indeed add something extra to some photos :-)
Have a lovely week, too.
Hoi Helma, pffft ik weet gewoon niet waar ik moet beginnen 😀. Wat een GE-WEL-DIGE serie foto's heb je weer gemaakt. De serie met de ijsvogel...vrouw, je kon me wegdragen🤢🤒...fantastisch, mazzelaar!!. En dan al die wulpen, bontjes en bontbekje, super watersnipje...en standbeeld ban een steenloper. Ook de reiger met zijn voorafje😂, de torenvalk ook mooi en zo'n prachtige Kievit tussendoor. Heerlijk allemaal Helma! Groetjes en fijn weekend Maria
BeantwoordenVerwijderenHey Maria,
Verwijderenik moest ech ff gniffelen toen je al begon met "ik weet niet waar ik moet beginnen 😂". En ik begon helemaal te blozen over je enthousiasme over deze foto's van de ijsvogels (man en vrouw) en euhhhh.... ik had je met liefde weggedragen hoor 🤭🤭. Dat standbeeld van die steenloper was een heuse echte hihi..... Het was echt een weelde aan zoveel verschillende vogels. Nu is het op naar de wintergasten.
Dank je wel voor je onwijs leuke reactie 😊🥰.
Ook voor jou een heel fijn weekend (ook al is dit weer een weekend verder).
Lieve groetjes, Helma
What a wonderful series, Helma! That kingfisher with its little fish absolutely steals the show, and the heron and snipe look fantastic too. Pure enjoyment down by the water!
BeantwoordenVerwijderenHello Shiju,
Verwijderenthe kingfisher really is one of the most beautiful little birds we have here :-) And if it catches a fish right in front of you, the day is made perfect :-) Nice to read that you enjoyed these photos again.
Hooi Helma
BeantwoordenVerwijderenmooi al die watervogels de ijsvogel vind ik helemaal top maar de rest mag er ook zijn heel mooi,
groetjes Herman,
Hoi Herman,
Verwijderende ijsvogel is nu eenmaal een blikvanger met zijn mooie en intense blauwe kleur :-) Altijd geweldig om ze steeds tegen te komen. De andere watervogels waren ook een mooie vangst.
Groetjes, Helma
Hi Helma,
BeantwoordenVerwijderenAll the birds are marvelous. I especially loved the photos of the kingfisher, they are fantastic!
Thank you for sharing this magnificent selection of photographs.
Warm regards,
Maria
Hello Maria,
Verwijderenthe kingfisher is also a beautiful sight with its lovely and intense colors :-) I also always enjoy it when I see one again.
Warm regards,
Helma
Prachtig Helma die ijsvogels springen er wel heel mooi uit zonder de andere foto,s geen aandacht te geven wat een heerlijke serie heb je weer weten te maken.
BeantwoordenVerwijderenHoi Bas,
Verwijderende ijsvogels springen er inderdaad bovenuit maar dat kan ook niet anders met die prachtige kleuren van ze :-) Altijd weer super om ze te zien.
Pracht serie Helma.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Tinie
Dank je wel Tinie.
VerwijderenGroetjes, Helma
Hello Helma :)
BeantwoordenVerwijderenA bonanza of different species of shore birds, and all beautifully photographed, but the kingfisher images are just wonderful. It posed so nicely for you, even showing it's prowess at catching fish. I have never seen so many shedding bird feathers swirling in the air, but you captured them brilliently. It's been a pleasure to see all your photos Helma, thank you.
Until next time,
Warm regards.
Sonjia.
Hello Sonjia,
Verwijderenwhere I live there are also many different and beautiful coastal and water birds. The kingfisher is certainly the most beautiful to see with its rich colors of intense blue and orange :-) It is an excellent fisherman hahaha.... and it handles it very skillfully too :-)
I often see feathers on and in the water, but this time there were really a striking number of them. I really thought it was very beautiful to see like that on the water. Thank you for your nice comment and until next time.
Warm regards,
Helma
wat heb je weer een mooie serie Helma. Het ijsvogeltje is toch wel de echte kampioen.
BeantwoordenVerwijderenHoi Geer,
Verwijderenja, de ijsvogel weet wel steeds de aandacht te rekken hahahaha...
Het is en blijft ook een prachtig vogeltje :-)
Mi querida Helma, fantásticas fotografías para mostrarnos la belleza de las aves, su entorno y como acuden al agua y al alimento, es un viaje precioso por la naturaleza.
BeantwoordenVerwijderenMuchos besos!!
Hola querida Montse,
Verwijderen¡Qué bonita descripción: "un viaje por la naturaleza"! :-)
Gracias por tu amable comentario.
Muchos besos!!